الحاج هدایت الله بدری با مسئولین زون شمال د افغانستان بانک دیدار کرد

Mpoya
چهارشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۷ - ۱۷:۵۸
الحاج هدایت الله بدری با مسئولین زون شمال د افغانستان بانک دیدار کرد

27 شوال المکرم 1444- محترم الحاج هدایت الله بدری سرپرست ریاست کٌل د افغانستان بانک در جریان سفر کاری به زون شمال د افغانستان بانک حین دیدار با آمر عمومی زون شمال محترم عبدالولی حماد و مدیران نمایندگی های زون شمال د افغانستان بانک (بلخ) مشکلات و پیشنهادات شان را استماع نمود.

سرپرست د افغانستان بانک طی این دیدار به مدیران نمایند گی های زون مربوطه اطمینان داد که در پرتو اصول و مقررات به مشکلات رسیدگی نموده و از این طریق زمینه بهتر عرضه خدمات بانکی برای مردم را مساعد می نماید. محترم بدری از مسئولین نمایندگی های زون شمال خواست تا جهت عرضه خدمات بانکی بهتر و بموقع به شهروندان تلاش بیشتر نمایند.

قابل ذکر است که رهبری د افغانستان بانک بمنظور هماهنگی و تلاش مشترک در جهت ثبات و استحکام هر چه بیشتر سکتور بانکی، توسعه بانکداری اسلامی و مکانیزه نمودن فعالیت های مؤسسات مالی غیربانکی، سلسله سفرهای ولایتی را آغاز نموده است که به تمام زونهای د افغانستان بانک گسترش خواهد یافت. قابل ذکر است که زون شمال د افغانستان بانک شامل نمایندگی های مزار شریف، میمنه، شبرغان، سرپل، سمنگان، حیرتان و آقینه  می باشد.

گفتنی است که در این جلسه محترم صدیق الله خالد آمری عمومی دفتر ریاست د افغانستان بانک و اسرار پویا معاون زون شمال نیز حضور داشتند.

آخرین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۲ - ۱۲:۴
Background image

سرپرست د افغانستان بانک به دفتر کاری خود بازگشت

19 ربیع الاول 1445 - سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک محترم هدایت الله بدری به دفتر کاری خود بازگشت.

محترم هدایت الله بدری چندی پیش در یک سفر رسمی که به ولایت هرات داشت، از اثر چپه. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۵:۴۷
Background image

د افغانستان بانک 14 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

17 ربیع الاول 1445- د افغانستان بانک الی مبلغ (14) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز سه شنبه مؤرخ 18 ربیع الاول 1445 (1402/07/11) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از بانکها. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۷:۱۰
Background image

د افغانستان بانک واحد پولی باثبات جهان را کنترول میکند

د افغانستان بانک با مدیریت عالی و تطبیق سیاست های معقول پولي توانسته است تا از ارزش پول افغانی در مقابل اسعار به خوبی حفاظت نماید.

در حال حاضر افغانی به عنوان یک واحد پولی باثبات در. . .

بازگشت به خبر