جلسۀ پیرامون هماهنگی و میکانیزه سازی فعالیت ها با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی برگزار گردید

Mpoya
شنبه ۱۴۰۲/۳/۶ - ۱۶:۳۷
جلسۀ پیرامون هماهنگی و میکانیزه سازی فعالیت ها با صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی برگزار گردید

۷ ذوالقعدة الحرام ۱۴۴۴ - جلسه ای به ریاست محترم هدایت الله بدري سرپرست د افغانستان بانک با نمایندگان صرافان و عرضه کنند گان خدمات پولی پیرامون میکانیزه سازی فعالیت های آنها و ایجاد تسهیلات تدوی گردید.

محترم هدایت الله بدري سرپرست د افغانستان بانک به نمایندگان صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی وعده همکاری در چارچوب قوانین و مقررات د افغانستان بانک را داده، افزود که د افغانستان بانک برای موثریت و بهبود فعالیت های صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی در زمینه ایجاد سهولت ها از هیچ گونه تلاش دریغ نه خواهد کرد. علاوتاً، محترم بدری از صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی تقاضا نمود تا تمامی فعالیت های خویش را در پرتو قوانین و مقررات د افغانستان بانک انجام دهند.

به همین ترتیب، محترم نور احمد آغا به مشکلات و تقاضاهای صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی پاسخ های مناسب ارایه نموده وعده سپرد که در مطابقت با اصول و مقررات آمریت های مربوطه به مشکلات آنها راه حل مناسب سنجیده خواهد شد. معاون اول دافغانستان بانک همچنان در قسمت دیگر از سخنانش گفت که قاچاق اسعار به بیرون از کشور اقتصاد ما را ضربه می زند که برای جلوگیری آن همه ما باید تشریک مساعی به خرج دهیم.

نمایندگان صرافان و عرضه کنندگان خدمات پولی تعهد دادند که تمام فعالیت های خود را در پرتو قوانین و مقررات د افغانستان بانک و در جهت ایجاد سهولت های لازم برای مردم انجام خواهند داد.

قابل یادآوریست که در این دیدار محترم لطف الحق نور پسرلی مشاور ارشد پالیسی د افغانستان بانک، محترم احمد ظاهر ناصرزی آمر عمومی نظارت از مؤسسات مالی غیربانکی و محترم احسان الله منصور معاون آمریت نظارت بانکی نیز حضور داشتند.

آخرین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۲ - ۱۲:۴
Background image

سرپرست د افغانستان بانک به دفتر کاری خود بازگشت

19 ربیع الاول 1445 - سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک محترم هدایت الله بدری به دفتر کاری خود بازگشت.

محترم هدایت الله بدری چندی پیش در یک سفر رسمی که به ولایت هرات داشت، از اثر چپه. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۵:۴۷
Background image

د افغانستان بانک 14 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

17 ربیع الاول 1445- د افغانستان بانک الی مبلغ (14) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز سه شنبه مؤرخ 18 ربیع الاول 1445 (1402/07/11) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از بانکها. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۷/۴ - ۱۷:۱۰
Background image

د افغانستان بانک واحد پولی باثبات جهان را کنترول میکند

د افغانستان بانک با مدیریت عالی و تطبیق سیاست های معقول پولي توانسته است تا از ارزش پول افغانی در مقابل اسعار به خوبی حفاظت نماید.

در حال حاضر افغانی به عنوان یک واحد پولی باثبات در. . .

بازگشت به خبر