سرپرست د افغانستان بانک با مسؤلین شرکت ام تی ان دیدار کرد

Mpoya
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۹:۴
سرپرست د افغانستان بانک با مسؤلین شرکت ام تی ان دیدار کرد

 16شعبان المعظم 1445- جلسۀ پیرامون همکاری و تسهیل معاملات الکترونیکی بین د افغانستان بانک و مسؤلین جدید شرکت ام تی ان برگزار گردید.

محترم هدایت الله بدری سرپرست د افغانستان بانک گفت که د افغانستان بانک از تلاش ها و ابتکارات در جهت کاهش استفاده از پول نقد در معاملات و ترویج معاملات الکترونیکی قدردانی می کند و متعهد است تا در پرتو قوانین و مقررات از فعالیت های موسسات مالی بانکی و غیر بانکی در کشور حمایت کند. محترم بدری نقش پول الکترونیکی در معاملات را مهم دانست و از تعهد مسؤلین جدید شرکت ام تی ان در ارائه خدمات بهتر درین زمینه استقبال نموده به آنها وعده همکاری داد. محترم بدری افزود که د افغانستان بانک متعهد است تا در زمینه فعال سازی سیستم های جدید به منظور ارایه خدمات و امکانات معیاری و موثر به مردم با سرمایه گذاران، شرکت ها و تجار همکاری کند.

مسوولین شرکت ام تی ان یادآوری نمودند که این شرکت از مدت ها بدینسو در افغانستان به مردم خدمات ارائه می کند و می خواهد فعالیت های خود را به ویژه در زمینه پول الکترونیکی و خدمات معیاری گسترش داده و جهت ایجاد تسهیلات بیشتر و ارایه خدمات معیاری  سیستم های جدید را توسعه دهند.

شایان ذکر است که در این جلسه محترم صدیق الله خالد آمر عمومی دفتر ریاست د افغانستان بانک، محترم اسدالله مشفق آمر عمومی سیستم تادیات و محترم  شاه پور میاخیل معاون آمریت عمومی موسسات مالی غیربانکی نیز اشتراک داشتند.

آخرین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۹:۴۴
Background image

اطلاعیه مبنی بر ممنوع بودن فعالیت صرافی های آنلاین!

به تعقیب اطلاعیه های قبلی د افغانستان بانک مبنی بر منع بودن فعالیت های صرافی آنلاین در افغانستان، یک بار دیگر به سمع هموطنان عزیز رسانیده می شود که د افغانستان بانک تا کنون به هیچ شخص. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۶ - ۱۴:۳۰
Background image

د افغانستان بانک 15 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

 25رمضان المبارک 1445- د افغانستان بانک الی مبلغ (15) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 27 رمضان المبارک 1445(1403/01/18) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۱۴:۵۱
Background image

اطلاعیه د افغانستان بانک!

د افغانستان بانک به منظور فراهم شدن تسهیلات بهتر و دسترسی هموطنان به عرضه بهتر خدمات بانکی، ساعت کاری نمایندگی های د افغانستان بانک و بانکهای تجارتی  را سر از تاریخ ۲۵ ماه رمضان المبارک. . .

بازگشت به خبر