اعلامیه مطبوعاتی د افغانستان بانک!

Mpoya
پنجشنبه ۱۴۰۰/۶/۱۱ - ۱۳:۳
اعلامیه مطبوعاتی د افغانستان بانک!

د افغانستان بانک به مردم شریف کشور اطمینان میدهد که سپرده‌های ایشان در بانکهای تجارتی مصون بوده و در حال حاضر فعالیت های بانکهای تجارتی در مرکز و ولایات آغاز گردیده است، بانکهای تجارتی فعالیتهای خویش را بر اساس طرزالعمل که از سوی د افغانستان بانک تهیه گردیده است پیش برده و به زودترین فرصت به حالت عادی و منظم برمیگردد.

تاکنون در مورد مسدود شدن ذخایر ارزی افغانستان به د افغانستان بانک کدام خبر رسمی از مراجع مربوطه نه رسیده و این بانک هم از طریق نشر گزارشهای رسانه های کشور که به استناد از گزارش رسانه‌های خارجی  نشر گردیده مطلع شده است. با دریافت این خبر هیئت عامل د افغانستان بانک دست به کار شده و این معضل را با رهبری امارت اسلامی افغانستان شریک ساخته و در مورد اقدامات لازم را انجام داده است، که این مشکل به زودترین فرصت حل گردد.

د افغانستان بانک متعهد به توسعه نظام مالی و بانکی کشور می باشد و رهبری این بانک تلاش می نماید که با کشورهای جهانی در عرصه مالی و بانکی مراودات بهتری داشته باشد.

 

سپاس

هیئت رهبری د افغانستان بانک

آخرین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۱۶:۲۳
Background image

میلاد النبی صلی الله علیه وسلم مبارک

هیئت رهبری و کارمندان د افغانستان بانک دوازدهم ربیع الاول روز میلاد با سعادت سرور کائنات، ناجی و رهنمای بشریت حضرت محمد رسول الله صلی الله علیه وسلم را حضور کافه ای ملت متدین و شریف. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۵ - ۱۵:۱۸
Background image

تدویر جلسه مشترک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی و شرکت برشنا

کابل، 25 میزان 1400- جلسه ای تحت ریاست محترم عبدالواحد جبار خیل آمر عمومی عملیات بانکی د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی کارگزار در کشور و شرکت برشنا در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۱۶:۳۲
Background image

برگزاری نود و یکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB )

نود ویکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB ) به تاریخ 22 میزان 1400 بشکل آنلاین تدویر گردید. در این جلسه برعلاوه رییس بانک تجارت وتوسعه اکو و اعضای هیئت مدیره آن نماینده. . .

بازگشت به خبر