اطلاعیه د افغانستان بانک

Mpoya
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۴ - ۹:۱۲
اطلاعیه د افغانستان بانک

بدینوسیله به تمام اشخاص و افرادیکه فعالیت های صرافی و خدمات پولی را که بشکل غیر قانونی و بدون مجوز د افغانستان بانک اجراء می نمایند، رسانیده می شود تا غرض اخذ جواز فعالیت های صرافی و خدمات پولی شان به د افغانستان بانک مراجعه نموده و فعالیت های غیر قانونی خویش را هرچه عاجلتر متوقف سازند، در غیر آن با متخلفین برخورد قانونی صورت می گیرد.

همچنان از تمام هموطنان عزیز تقاضا بعمل می آید تا با در نظرداشت مسؤلیت و مصؤنیت خویش، معاملات تبادله و حواله را با صرافان و فراهم کنندگان خدمات پولی که مجوز قانونی ندارند اجراء ننمایند.

آخرین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۴ - ۱۱:۶
Background image

د افغانستان بانک 15 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

17 ذوالحجة الحرام 1445- د افغانستان بانک الی مبلغ (15) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز سه شنبه مؤرخ 18 ذوالحجة الحرام 1445 (05/04/1403) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۵:۴
Background image

جلسه کمیته مدیریت خطرات ورعایت قانون د افغانستان بانک تدویر گردید

5 ذوالحجة الحرام 1445- کمیته مدیریت خطرات ورعایت قانون د افغانستان بانک تحت ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک با حضورداشت اعضای این کمیته، تدویر جلسه نمود.

در ابتدای. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۵:۲۸
Background image

تدویر جلسه شورای عالی د افغانستان بانک

4 ذوالحجه الحرام 1445- جلسه شورای عالی د افغانستان بانک به ریاست محترم هدایت الله بدری سرپرست د افغانستان بانک و به اشتراک سایر اعضای این شورا در دفتر مرکزی د افغانستان بانک برگزار. . .

بازگشت به خبر