تدویر جلسه با تجار و صنعت‌کاران

Mpoya
دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۱۵ - ۱۶:۲۵
تدویر جلسه با تجار و صنعت‌کاران

۱۵ سنبله ۱۴۰۰ جلسه ای به رهبری محترم عبدالقدیر احمد معاون دوم د افغانستان بانک با چند تن از تجار و صنعت‌کاران کشور تدویر شد.

در این جلسه در مورد مشکلات و پشنهادات تجار و صنعت‌کاران کشور در بخشهای مالی و بانکی صحبت و تبادل نظر صورت گرفت.

در جریان این جلسه معاون دوم د افغانستان بانک از تلاشهای آنان در بخشهای صنعت و تجارت ابراز تشکری نموده، گفت که د افغانستان بانک در پرتو قانون و مقررات متعهد به رسیدگی به مشکلات و پشنهادات آنها می باشد.

قابل ذکر است که د افغانستان بانک متعهد به تقویت نظام مالی و بانکی کشور است و تلاش می نماید که برای صنعتکاران و تجار کشور تسهیلات لازم را فراهم سازد.

آخرین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۱۶:۲۳
Background image

میلاد النبی صلی الله علیه وسلم مبارک

هیئت رهبری و کارمندان د افغانستان بانک دوازدهم ربیع الاول روز میلاد با سعادت سرور کائنات، ناجی و رهنمای بشریت حضرت محمد رسول الله صلی الله علیه وسلم را حضور کافه ای ملت متدین و شریف. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۵ - ۱۵:۱۸
Background image

تدویر جلسه مشترک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی و شرکت برشنا

کابل، 25 میزان 1400- جلسه ای تحت ریاست محترم عبدالواحد جبار خیل آمر عمومی عملیات بانکی د افغانستان بانک با نمایندگان اتحادیه بانک ها، بانک های تجارتی کارگزار در کشور و شرکت برشنا در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۱۶:۳۲
Background image

برگزاری نود و یکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB )

نود ویکمین جلسه هیئت مدیره بانک تجارت و توسعه اکو (ETDB ) به تاریخ 22 میزان 1400 بشکل آنلاین تدویر گردید. در این جلسه برعلاوه رییس بانک تجارت وتوسعه اکو و اعضای هیئت مدیره آن نماینده. . .

بازگشت به خبر