تدویر نشست با نمایندگان بانکهای تجارتی

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۳:۲۱
تدویر جلسه با نمایندگان بانک های تجارتی به رهبری سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک

۲۳ رمضان المبارک ۱۴۴۵- محترم هدایت الله بدری سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با نمایندگان بانک های تجارتی دیدار نمود.

طی این نشست که در تالار شورای عالی د افغانستان بانک برگزار گردیده بود، پیرامون قروض صعب الحصول، محصولات بانکداری اسلامی، تشکیل محکمه ویژه برای حل مشکلات بانکی، انتقال پول(TT)، تسهیل در پرداخت قروض و تعدادی دیگر از موضوعات مرتبط بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

محترم هدایت الله بدری سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک در این نشست، ضمن صحبت پیرامون موارد یاد شده، در پرتو قانون از همکاری همه جانبه د افغانستان بانک برای بانکهای تجارتی  اطمینان داده و از نمایندگان بانک های تجارتی خواست تا در زمینه فراهم شدن خدمات بهتری برای هموطنان عزیز تلاش بیشتر نمایند.

باید یاد آور شد که در این جلسه محترم عبدالرحمن قانت آمر عمومی نظارت بانکی د افغانستان بانک، نمایندگانی از اتحادیه بانکها و بانک های تجارتی نیز اشتراک نموده بودند.

آخرین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۹:۴۴
Background image

اطلاعیه مبنی بر ممنوع بودن فعالیت صرافی های آنلاین!

به تعقیب اطلاعیه های قبلی د افغانستان بانک مبنی بر منع بودن فعالیت های صرافی آنلاین در افغانستان، یک بار دیگر به سمع هموطنان عزیز رسانیده می شود که د افغانستان بانک تا کنون به هیچ شخص. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۶ - ۱۴:۳۰
Background image

د افغانستان بانک 15 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

 25رمضان المبارک 1445- د افغانستان بانک الی مبلغ (15) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 27 رمضان المبارک 1445(1403/01/18) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۱۴:۵۱
Background image

اطلاعیه د افغانستان بانک!

د افغانستان بانک به منظور فراهم شدن تسهیلات بهتر و دسترسی هموطنان به عرضه بهتر خدمات بانکی، ساعت کاری نمایندگی های د افغانستان بانک و بانکهای تجارتی  را سر از تاریخ ۲۵ ماه رمضان المبارک. . .

بازگشت به خبر