نشست با نماینده گان اتحادیه صرافان

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۶:۴۱
نشست با نماینده گان اتحادیه صرافان

16 قوس 1400 نشستی به ریاست محترم نور احمد آغا معاون اول د افغانستان بانک با نماینده گان اتحادیه صرافان برگزار گردید.

در این نشست در زمینه ثبات و حفظ نرخ مبادله افغانی، نظارت بر فعالیت های صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی و یک سلسله موضوعات مرتبط دیگر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

طی این نشست معاونین اول و دوم د افغانستان بانک هریک به نوبه خویش ضمن تعهد به صرافان و عرضه کننده گان خدمات پولی برای فراهم آوری تسهیلات لازم و رسیده گی به مشکلات آنها، اظهار داشتند که از هر طریق ممکن تلاش خواهند نمود تا نرخ مبادله ای افغانی در برابر اسعار را حفظ نمایند. هیئت رهبری د افغانستان بانک از اتحادیه صرافان نیز خواستند تا در این زمینه با د افغانستان بانک همکار باشند.

نماینده گان اشتراک کننده از اتحادیه صرافان در این نشست نیز تعهد خود را در قبال حفظ و ثبات پول افغانی به د افغانستان بانک داده و گفتند که مسئولیت خویش را در این زمینه ادا خواهیم کرد.

قابل یادآوریست که در این نشست بر علاوه معاون اول د افغانستان بانک، معاون دوم محترم عبدالقدیر احمد و تعدادی از آمرین شعبات مختلف د افغانستان بانک نیز اشتراک نموده بودند.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۷
Background image

استفاده از ماشین های اتومات صرافی (ATM) عملاً آغاز می گردد

د افغانستان بانک به تعقیب جلسات متعدد با اتحادیه بانکها و بانکهای تجارتی کشور، اینک متحدالمالی را برای بانکهای تجارتی صادر نموده که بر اساس آن بانکهای تجارتی کشور زمینه کار گیری از. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۶
Background image

به سلسله کمک های بشردوستانه ۳۲ میلیون دالر امریکایی امروز به کابل رسید

۲۰ جدی ۱۴۰۰- به سلسله کمک های بشردوستانه به افغانستان امروز۳۲ میلیون دالر امریکایی به گونه نقد به کابل رسید.

د افغانستان بانک منحیث بانک مرکزی کشورکه بر سیستم بانکی نظارت دارد، این کمک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۹
Background image

تدویر جلسه بمنظور دسترسی بیشتر مردم به خدمات مالی

18 جدی 1400 جلسۀ تحت رهبری محترم صدیق الله خالد آمر عمومی دفتر ریاست با نمایندگاناتحادیه بانک های افغانستان و نمایندگان بانک های تجارتی در مورد توسعه خدمات مالی( فعال سازی ماشین های AT. . .

بازگشت به خبر