اطلاعیه د افغانستان بانک!

Mpoya
پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۴:۳
اطلاعیه د افغانستان بانک!

به تعقیب اطلاعیه قبلی د افغانستان بانک مبنی بر سپرده های مردم نزد بانکهای تـجارتـی به سمع هموطنان عزیز میرسانیم:

جهت ایـجاد سهولت در روند پـرداخت سپرده های مشتریـان رسیدگی بـه مشکلات مالی اتباع کشور و ایجاد سهولت هر چه بیشتر در اجرای فعالیت و خدمات بانکی، تمام بانک ها و نمایندگی بانک های خارجی مکلف به تطبیق موارد ذیل می باشند:

1- پرداخت مبلغ (1000) یک هزار دالر امریکایی در هفته برای دارندگان حسابات انفرادی دالر امریـکایـی و در صورت برداشت ماهانه صرفاً یک مرتبه در ماه، پرداخت مبلغ (3000) سه هزار دالر امریکایی؛

2- پرداخت مبلغ (70،000) هفتاد هزار افغانی در هفته برای دارندگان حسابات انفرادی افغانی و در صورت برداشت ماهانه صرفاً برای یک مرتبه در ماه، پرداخت مبلغ (250،000) دو صد و پنجاه هزار افغانی؛

3- پرداخت 5 فیصد سپرده های مشتریان شرکت های دولتی و غیردولتی توسط بانکهای تجارتی مشروط بر اینکه برداشت ماهانه شرکت های متذکره از مبلغ (100،000) یک صد هزار دالر امریکایی و یا معادل آن به سایر اسعار بیشتر نگردد.

با این حال، د افغانستان بانک طبق وعده خود در تلاش است تا سهولت های بیشتر از این را برای مردم عزیز خود فراهم نموده و فعالیت نظام بانکی را بشکل نورمال در آورده تا ضمن ارائه خدمات مؤثر برای هموطنان عزیز در راستای احیا و تمویل پروژه های کلان اقتصادی سهم خود را به خوبی ایفا نماید.

آخرین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۱۱:۱۲
Background image

د افغانستان بانک 17 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

17 شعبان المعظم 1445- د افغانستان بانک الی مبلغ (17) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز پنج شنبه مؤرخ 18 شعبان المعظم 1445(10/12/1402) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۹:۴
Background image

سرپرست د افغانستان بانک با مسؤلین شرکت ام تی ان دیدار کرد

 16شعبان المعظم 1445- جلسۀ پیرامون همکاری و تسهیل معاملات الکترونیکی بین د افغانستان بانک و مسؤلین جدید شرکت ام تی ان برگزار گردید.

محترم هدایت الله بدری سرپرست د افغانستان بانک گفت که. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۳۲
Background image

بانکنوتهای جمع آوری شدۀ زون غرب در ولایت هرات حریق گردید

 10شعبان المعظم 1445 د افغانستان بانک به منظور ایجاد سهولت در داد و ستد طبق صراحت مفاد 39 و 42 قانون د افغانستان بانک و طرزالعمل مربوطه به ارزش 493070000 (چهار صد و نود و سه میلیون و. . .

بازگشت به خبر