تدویر نشست میان دافغانستان بانک و شرکت استخراج و پروسس مس عینک

Mpoya
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۳
تدویر نشست میان دافغانستان بانک و شرکت استخراج و پروسس مس عینک

۱ شعبان المعظم ۱۴۴۵ - محترم هدایت الله بدری سرپرست ریاست  کُل د افغانستان بانک،  با مسئولین شرکت استخراج و پروسس مس عینک، دیدار نمود. در این نشست که در دفتر مرکزی د افغانستان بانک صورت گرفت، پیرامون  تسهیلات معاملات مالی و بانکی میان افغانستان و چین و هموار نمودن مشکلات و چالش ها، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

محترم هدایت الله بدری سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک ، وعده همکاری همه جانبه داده گفت که د افغانستان بانک منحیث بانک مرکزی کشور متعهد است که در روشنایی وظایف و صلاحیت های خویش، در تطبیق پروژه های ملی نقش موثر ایفا نموده و در  خصوص تسهیلات معاملات بانکی، همکاری  نماید.

 محترم بدری گفت که مس عینک یک پروژه بزرگ ملی بوده و به اسرع وقت به مشکلات بانکی در جریان تطبیق و عملی شدن این پروژه ، رسیدگی صورت خواهد گرفت.

مسئول شرکت استخراج و پروسس مس عینک محترم لین بین تو گفت که در آینده های نزدیک جریان عملی پروژه مس عینک آغاز میگردد و این شرکت متعهد است که کار استخراج این پروژه بدون معطلی و توقف با تعهد کامل، آغاز گردد. وی همچنان از د افغانستان بانک خواهان همکاری هرچه بیشتر در ایجاد سهولت  معاملات بانکی در روند تطبیق هرچه بهتر این پروژه گردید.

باید گفت که د افغانستان بانک از هر پروژه ملی بگونه جدی، حمایت می نماید و متعهد است که در زمینه تسهیل  عرضه خدمات بهتر بانکی، از هیچ نوع همکاری با سرمایه گذار، شرکت ها و تجار دریغ نورزد.

آخرین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۱۱:۱۲
Background image

د افغانستان بانک 17 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

17 شعبان المعظم 1445- د افغانستان بانک الی مبلغ (17) میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز پنج شنبه مؤرخ 18 شعبان المعظم 1445(10/12/1402) بطور لیلام بفروش می رساند. بدینوسیله از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۹:۴
Background image

سرپرست د افغانستان بانک با مسؤلین شرکت ام تی ان دیدار کرد

 16شعبان المعظم 1445- جلسۀ پیرامون همکاری و تسهیل معاملات الکترونیکی بین د افغانستان بانک و مسؤلین جدید شرکت ام تی ان برگزار گردید.

محترم هدایت الله بدری سرپرست د افغانستان بانک گفت که. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۳۲
Background image

بانکنوتهای جمع آوری شدۀ زون غرب در ولایت هرات حریق گردید

 10شعبان المعظم 1445 د افغانستان بانک به منظور ایجاد سهولت در داد و ستد طبق صراحت مفاد 39 و 42 قانون د افغانستان بانک و طرزالعمل مربوطه به ارزش 493070000 (چهار صد و نود و سه میلیون و. . .

بازگشت به خبر