سرپرست د افغانستان بانک از مدیریت شیرخان بندر زون شمال شرق بازدید بعمل آورد

Mpoya
یکشنبه ۱۴۰۲/۲/۳۱ - ۸:۲۶
سرپرست د افغانستان بانک از مدیریت شیرخان بندر زون شمال شرق بازدید بعمل آورد

۳۰  شوال المکرم ۱۴۴۴ ـ  الحاج هدایت الله بدری سرپرست د افغانستان بانک حین سفر به زون شمال شرق از مدیریت نماینده گی شیرخان بندر دیدار نموده و هدایات لازم را برای کارمندان این مدیریت جهت بهبود امور و ایجاد سهولت برای مردم و تجار ارایه نمود.

کارمندان این مدیریت نیز به نوبه خویش تعهد به اجراات مطلوب داده و یک سلسله مشکلات خود را با رهبری د افغانستان بانک شریک ساختند.

سرپرست د افغانستان بانک پس از استماع نظریات، پیشنهادات و مشکلات کارمندان این مدیریت،  وعده سپرد تا در حل معضلات آنها با درنظرداشت قوانین و مقررات مربوطه رسیده گی لازم نماید.

آخرین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۵/۲ - ۱۵:۱۷
Background image

حریق بانکنوت‌های مندرس در زون شمال د افغانستان بانک

۱۶ محرم الحرام ۱۴۴۶- د افغانستان بانک بانکنوت‌های مندرس جمع‌آوری شده از زون های شمال و شمال شرق که مجموعاً (۱،۰۷۳،۹۶۲،۰۰۰) یک میلیارد و هفتاد و سه میلیون و نهصد و شصت و دو هزار افغانی. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۵/۱ - ۱۴:۳۶
Background image

تدویر کنفرانس تمویلات کوچک مالی اسلامی بمنظور رشد تجارت های کوچک و متوسط

16 محرم الحرام 1446- محترم صدیق الله خالد آمر عمومی دفتر ریاست د افغانستان بانک، در همایش تحت عنوان "هفته مالی اسلامی افغانستان" که پیرامون تمویل مالی اسلامی کوچک راه اندازی گردیده بود،. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۶:۲۹
Background image

تلاش برای توسعه خدمات مالی

14 محرم الحرام 1446 محترم نور احمد آغا سرپرست ریاست کُل د افغانستان بانک با محترم ستیفن رودریگز، رئیس اداره انکشافی سازمان ملل متحد در افغانستان، و هیأت همراهش دیدار و پیرامون مسائل. . .

بازگشت به خبر