تدویر جلسه هیئت مدیره انستیتیوت مالی و بانکداری افغانستان (AIBF)

Mpoya
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۱۴:۵۸
تدویر جلسه هیئت مدیره انستیتیوت مالی و بانکداری افغانستان (AIBF)

18 جوزای 1400 هیئت مدیره انستیتیوت مالی و بانکداری افغانستان امروز جلسه ای را تحت ریاست محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک که همزمان رییس بورد این انستیتیوت نیز می باشد، با اشتراک محترمان هریک سالم امید رییس اتحادیه بانکداران افغانستان و بهرام برزین رییس مسفا اعضای بورد مدیره این انستیتیوت برگزار نمود.

طی این نشست، نخست اساس نامه انستیتیوت به بحث گرفته شده، سپس روی برنامه های آموزشی، عواید و مصارف انستیتیوت، ساختار تشکیلاتی و یک سلسله موارد اداری دیگر گفت و شنود صورت گرفته و فیصله های لازم در جهت توسعه فعالیتهای آن اتخاذ شد.

در این نشست، موضوع مشارکت و همکاری های تخنیکی این انستیتیوت با عده ای از مراکز آموزشی معتبر داخلی و خارجی نیز یکی از موارد بود که به بحث گرفته شده و در زمینه برقراری ارتباطات سالم و مؤثر با نهاد های اکادمیک معتبر داخلی و خارجی بمنظور تشریک معلومات و تجارب در خصوص بهبود ارائه خدمات معیاری آموزشی تاکید صورت گرفت.

آخرین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۱۲:۵۶
Background image

د افغانستان بانک 36 میلیون دالر امریکایی را لیلام میکند

20 جوزای 1400- د افغانستان بانک الی مبلغ 36 میلیون دالر امریکایی را طی داوطلبی به روز شنبه مؤرخ 1400/03/22 ه ش بطور لیلام بفروش می رساند. د افغانستان بانک بمنظور اشتراک در این داوطلبی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۳:۱۲
Background image

بورد اجرائیوی صندوق بین المللی پول طی نشستی، نخستین ارزیابی برنامه تمدید تسهیل کریدت برای افغانستان را موفقانه خواند

19 جوزای  1400-  صندوق بین المللی پول با پخش خبرنامه ای که متصل نشست بورد اجرائیوی این صندوق در قبال ارزیابی اجراات و دستاورد های افغانستان تحت برنامه مشترک اصلاحات اقتصادی "تمدید تسهیل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۱۴:۵۸
Background image

تدویر جلسه هیئت مدیره انستیتیوت مالی و بانکداری افغانستان (AIBF)

18 جوزای 1400 هیئت مدیره انستیتیوت مالی و بانکداری افغانستان امروز جلسه ای را تحت ریاست محترم اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک که همزمان رییس بورد این انستیتیوت نیز می باشد، با. . .

بازگشت به خبر